Dostaveníčka s (tvou) duší

Otevři se vlastní jedinečnosti a vstup do života, který tě volá

 

 

 

 

Zavři si na chvilku oči, udělej pár dlouhých nádechů a výdechů a nech promluvit svou duši. Jaký život opravdu chce skrze tebe žít?

Co se právě jen skrze tebe může projevit?

Jakou jedinečnou neopakovatelnou kombinaci darů v sobě ukrýváš?

Jaké jsou tvé touhy?

Dostaveníčka s tvou dušížití vlastní jedinečnosti a plného potenciálu.

Noření se do vlastní božské moudrosti.

Vše je pro tebe možné už TEĎ.

 Spatřit svou dokonalost není pro každého, někdo ještě chce zůstávat v roli oběti a žít bolesti, trápení a neúspěchy.

 PRO CO SE ROZHODUJEŠ TY?

"ANO, ANO, ANO?"

Paráda, přesně pro TEBE jsem zde!

Toto mohou být tvé otázky...

Jakým oblastem se budeme společně věnovat?

VŠEM, které to potřebují. Vztahy, zdraví, práce - poslání, hojnost... Všechny úrovně života jsou vzájemně neoddělitelně propojené. Jedna ovlivňuje druhou. Vždy je jedna energeticky primární, od té se začíná rozmotávat pomyslné klubíčko.

Co jsou dary duše?

Dary duše a jejich zralost využívám jako základní typologii jak lépe porozumět sobě, svým silným stránkám i rodinným či partnerským vztahům.

Co je Emoční kód?

Emoční kód je jedinečný nástroj pro uvolnění energetické zátěže. Jeho autorem je americký lékař - světová kapacita na poli energetického lékařství Dr. Bradley Nelson.

Jak probíhají konzultace?

Konzultace probíhají osobně, telefonicky či on-line. Všichni jsme jedno energetické pole, byť zdánlivě oddělené tělíčky. Energie nezná hranice, proto vše funguje i když se fyzicky nesetkáme.

Máš nějaké další otázky? Sem s nimi 🙂

Reference

Už jako dítě jsem cítila, že chci být malířkou, a šla si za tím. Po ukončení studia na vysoké škole jsem ale nevěděla, jak začít. Síla tvořivosti se léty pasivity uzavřela. Rozum mě držel u povinností a domnělých jistot. Vytratila se mi radost ze života, a další události v mém životě frustraci prohlubovaly. Setkání s Blankou mi pomohla uvědomit si, že má představa o sobě a světě je ovládána programy. Jejich formule jsem si mohla během aktivní imaginace ověřit i na fyzické úrovni. Zažila jsem při tom, že ovládána mohu být tím, čemu sama tu moc dopřávám. Podle mé potřeby mě Blanka doprovází "procesem tání ledovce", který se v tuto chvíli děje tak nějak sám. Je to, jako když padá domek z karet, kdy jedna karta podpírala druhou. Cítím při tom, jak se mé možnosti rozšiřují. Vrátila jsem se na svou životní cestu. Až nyní jsem si s jistotou uvědomila, že je jediná možná, pokud chci zažívat radost a naplnění. Blanka je mou průvodkyní na cestě duše. Nyní věřím, že se v životě vše děje přesně tak, jak má. Cítím k tomuto procesu velkou důvěru.
Martina MeletzkáMalířka
Konzultace mi pomohly uvědomit si, že nejdůležitějším člověkem jsem já a nemám žádnou povinnost se zavděčit rodině, svým blízkým ani ostatním lidem, pokud to tak necítím. Nepůjdu přes své přesvědčení, jen abych vyšla vstříc, případně abych měla klid, a necítím se vina za to, že se to ostatním nelíbí. Pokud mi něco nevyhovuje, řeknu to a navrhnu jiný způsob řešení a nabídnu změnu. Učím se rozlišovat situace příjemné a nepříjemné, ve kterých nesetrvávám a řeším je. Vyhledávám příjemné situace a pouštím si do života jen lidi, se kterými souzním. Učím se věnovat si pozornost a jsem k sobě laskavější.
Jitka Vajdová
Milá Blani, děkuji Ti za Tvůj dotek. Cítím klid a vnímám svou sílu. Je mi dobře. Děkuji. Objímám, Pavlína
Pavlína
Dostala jsem jednoduchý, ale účinný návod, jak pracovat se zdravotními problémy. Od prvního dne vidím změny a když přijdou zhoršení, stačí se intenzivněji věnovat doporučnému postupu.
Jana
"Blanky jemné vedení při terapii a schopnost naslouchání a proniknutí až k jádru problému je velmi lidské, přesné a přitom přímé. Je vidět že spousta situací si Blanka prožila na vlastní kůži a umí se vcítit do různých problémů. Její zacílení a přitom jemné navedení vás k tomu, abyste uviděli příčinu problémů a nevědomé vzorce si zvědomili je pro mě osobně velmi autentické a přímé. Děkuji Blani."
Blanka Štulíková
Tedy Blanko... bolest odešla, úplně cítím, jak nohy jsou lehké. Děkuji.
Květa

 

Věř, že si po skončení řekneš, proč už jsem to neudělala dřív!

 20 min. seznamovacího telefonátu pro TEBE ZDARMA - tel. 739 88 40 18.

Kontakt:

Blanka Kratochvílová

tel: 739 88 40 18

Těším se na setkání v plnosti 🙂