Víkendové setkání se sebou

Hojnost srdce - stav, který je nám přirozený, který máme odjakživa k dispozici.

Stačí se jen ladit na jeho frekvenci, otevírat naší vnitřní kráse víc a víc prostoru v našich životech, spatřit tu největší hojnost a hodnotu v sobě. Tu stálou, nepodmíněnou vlivem okolí. Hodnotu a hojnost ducha. Tu, která ruku v ruce s radostí dává našemu životu šťávu.

Nechme se unášet proudem hojnosti života v nás. Radostně ji oslavujme, pečujme o ni a kultivujme ji. Prožívejme ji. Nechme ji prostoupit každou buňkou našeho těla. Nečekejme její příchod zvenčí. Už JE uvnitř.
Nechme se naladit, zharmonizovat, prorezonovat hudební ceremonií Alexe Byčka, jehož medicínou je hudba. Nelze to popsat, to se musí zažít, nechat každou buňku těla okusit tuto medicínu. Alex tvoří hudbu ze srdce pro duši.

S Věrkou Keilovou si dopřejeme pohodovou jógu pro všechny krásné bytůstky a večerní meditaci pro pohodu těla, mysli i duše. Samo bytí s Věruškou je radostné, pohodové a smíchem zvonící, však uvidíte sami.
Na místě bude možnost zakoupit si knihy Marcelka z hor.

S Blankou Kratochvílovou zjistíte, že průvodce svou vnitřní moudrostí nejen znáte, ale máte kdykoli k dispozici, a že hojnost je stav, ze kterého se vám nebude chtít.

Budeme v komorní skupince, své místo si rezervujete zaplacením zálohy 2000,-.
Rezervace a bližší informace na tel: 739884018

Cena:

4000,- zahrnuje lektorné a pronájem prostor

Strava - vegetariánská plná penze: 1000,-

Ubytování: 250,-/ os./noc

Své místo si rezervujete zaplacením zálohy 2000,-, zbytek se platí v hotovosti na místě. Protože je počet míst omezený, je třeba nejprve ověřit volné místo telefonicky - 739884018. Děkuji za pochopení.

Kdy a kde?

16. - 18. 9. 2022

Klokočí u Turnova č.p. 49

Za sebe i mé hosty mohu říci, že se na společné setkání velmi těšíme 🙂

Bližší informace na tel: 739 88 40 18

Věrka Keilová

https://www.verakeilova.cz/

Alex Byček

https://alexejbycek.cz/hudba/