Co přináším do osobních konzultací a jaký je můj způsob práce?

Upřímně, dopředu nikdy nevím přesně, co bude třeba. Je to tvorba z přítomnosti.

Někdy je to více mentoring než cokoli jiného, jindy jemné pobývání v laskavosti a zdrojování se, někdy je cestou jasné vedení do Zdroje.

Obecně bych mohla shrnout, že je to o objevení dílčího zdroje, ze kterého se lze podívat, překlenout do dalších (lepivějších) oblastí.

*Je to postupné zvětšování kapacity.
*Je to postupné pěstování rozlišovacích schopností a poznávání zákoutí stínů, které známe i těch, o kterých zatím netušíme.
*Je to o ukotvování se v silných stránkách a otevírání se možnostem života.
*Je to o prožitku i o raciu. O harmonii, rovnováze.Je to reakce na pozvání aktuálního vnitřního či vnějšího dění života.

Být s tím, co je a zároveň energeticky zůstat v nadhledu a laskavosti. K dění i sobě.

 

Mohla bych to popsat i takto:

Držím pro tebe podporující a bezpečný prostor, ve kterém můžeš spatřit všechny své části a propojit se jemně, vlastním tempem se svým zdravým středem, se Zdrojem, vlastní vnitřní moudrostí.

Nepřináším ti nic nového, co by v tobě už nebylo. Jemně tě navádím k tvé vnitřní moudrosti, ke všímání a spatření fungování podmíněné mysli. 

Do slov to lze vložit jen stěží, proto jsou setkání i o prožitku.

Zda jsem pro tebe já ta vhodná průvodkyně v sobě poznáš sám, sama .-)

Cena za 1 osobní sezení 2000 Kč, 60 min.

 

Setkat se je možné online - přes Lifesize, WhatsApp, Messenger či telefonicky nebo osobně v mé pracovně v Turnově.

Objednání probíhá telefonicky na tel. 739884018

Těším se, Blanka 

Reference

Už jako dítě jsem cítila, že chci být malířkou, a šla si za tím. Po ukončení studia na vysoké škole jsem ale nevěděla, jak začít. Síla tvořivosti se léty pasivity uzavřela. Rozum mě držel u povinností a domnělých jistot. Vytratila se mi radost ze života, a další události v mém životě frustraci prohlubovaly. Setkání s Blankou mi pomohla uvědomit si, že má představa o sobě a světě je ovládána programy. Jejich formule jsem si mohla během aktivní imaginace ověřit i na fyzické úrovni. Zažila jsem při tom, že ovládána mohu být tím, čemu sama tu moc dopřávám. Podle mé potřeby mě Blanka doprovází "procesem tání ledovce", který se v tuto chvíli děje tak nějak sám. Je to, jako když padá domek z karet, kdy jedna karta podpírala druhou. Cítím při tom, jak se mé možnosti rozšiřují. Vrátila jsem se na svou životní cestu. Až nyní jsem si s jistotou uvědomila, že je jediná možná, pokud chci zažívat radost a naplnění. Blanka je mou průvodkyní na cestě duše. Nyní věřím, že se v životě vše děje přesně tak, jak má. Cítím k tomuto procesu velkou důvěru.
Martina MeletzkáMalířka
Konzultace mi pomohly uvědomit si, že nejdůležitějším člověkem jsem já a nemám žádnou povinnost se zavděčit rodině, svým blízkým ani ostatním lidem, pokud to tak necítím. Nepůjdu přes své přesvědčení, jen abych vyšla vstříc, případně abych měla klid, a necítím se vina za to, že se to ostatním nelíbí. Pokud mi něco nevyhovuje, řeknu to a navrhnu jiný způsob řešení a nabídnu změnu. Učím se rozlišovat situace příjemné a nepříjemné, ve kterých nesetrvávám a řeším je. Vyhledávám příjemné situace a pouštím si do života jen lidi, se kterými souzním. Učím se věnovat si pozornost a jsem k sobě laskavější.
Jitka Vajdová
Milá Blani, děkuji Ti za Tvůj dotek. Cítím klid a vnímám svou sílu. Je mi dobře. Děkuji. Objímám, Pavlína
Pavlína
Dostala jsem jednoduchý, ale účinný návod, jak pracovat se zdravotními problémy. Od prvního dne vidím změny a když přijdou zhoršení, stačí se intenzivněji věnovat doporučnému postupu.
Jana
"Blanky jemné vedení při terapii a schopnost naslouchání a proniknutí až k jádru problému je velmi lidské, přesné a přitom přímé. Je vidět že spousta situací si Blanka prožila na vlastní kůži a umí se vcítit do různých problémů. Její zacílení a přitom jemné navedení vás k tomu, abyste uviděli příčinu problémů a nevědomé vzorce si zvědomili je pro mě osobně velmi autentické a přímé. Děkuji Blani."
Blanka Štulíková
Tedy Blanko... bolest odešla, úplně cítím, jak nohy jsou lehké. Děkuji.
Květa