Masáže

Harmonizace dotekem aneb rozkvést v sobě.

- Vnímáte, že k vám vaše tělo promlouvá, ale máte pocit, že mu nerozumíte?

- Potřebujete hluboce zrelaxovat na všech úrovních - emocionální, energetické i fyzické?

- Chcete se více propojit se svou sebou?

Jste tu správně, jsem tu pro vás 🙂

Jaké masáže nabízím?

Medová masáž domácím medem

Medová masáž je příjemná, vyživující, pečující i detoxikační.

Krásně vyživí pokožku - ta si z medu vezme to, co potřebuje - doslova se "napije" všeho prospěšného, co med obsahuje, a zároveň mu odevzdá to, co jí neslouží.

Díky technice, kterou se med nanáší, dochází k intenzivnějšímu prokrvení masírované oblasti,  tedy může docházet k uvolnění toxinů v ní uložených - k DETOXIKACI. Proto je vhodné po masáži zvolit klidnější režim a zvýšit příjem tekutin.

Med lze aplikovat na záda, plosky nohou či partie hýždí a stehen. Používám pouze domácí med od našich včeliček. Po medové masáži budete mít pokožku krásně vyživenou a prozářenou.

Medová masáž není vhodná pro těhotné.

Cena medové masáže = 1500,-

Délka medové masáže je cca 1 hod., zahrnuje masáž a následný odpočinek.

Masáž  4 v 1 s Emočním kódem

Masáž 4 v 1 je jedinečná a komplexní, opečovává fyzické tělo, duši i mysl.

Je výslednicí mých letitých zkušeností, které jsem poskládala do této masáže. 

 Naše tělo dokonale kopíruje nastavení naší mysli, proto vnímám jako nezbytné pracovat nejen s tělem, ale i s myslí. Naše nevědomé vzorce myšlení, emoce a pocity se v těle "ukládají", a doslova "mohou narušovat" funkční harmonii a rovnováhu těla. Pokud je tato rovnováha narušena dlouhodobě, projevuje se jako nemoc. NE-MOC.

Pro uvolnění uvězněných emocí používám Emoční kód, jehož autorem je americký lékař Dr. Bradley Nelson - je to jednoduchý, zároveň velmi efektivní nástroj, který uvolní energetický balast, který nám neslouží.

Co je součástí masáže?

 • Harmonizace
  Harmonizace se jemně a zároveň silně prolíná celým procesem. Harmonizace by se dala popsat jako síla vědomí v nás. Jen si dovolte unášet se jejím proudem. Nic víc nemusíte 🙂
 • Masáž
  Jemná energetická masáž umožní svalům uvolnit se. Důležitým aspektem je svaly prohřát, naladit se na ně a nevyvíjet přílišný tlak, kterému by se bránily. Jde o navázání komunikace s tělem, které když se cítí v bezpečí, ochotně spolupracuje. 🙂
 • Integrace
  Masáž zakončíme harmonizací a dáme tělu prostor pro odpočinek a integraci.
 • Sdílení
  Sdílení je důležitou zvědomovací součástí celého procesu, kdy se propojují informace, pocity, emoce. Často přicházejí "aha" momenty, nebo "no jasně, vždyť já vím...". Jde o propojení rozumu a intuice. Zde je prostor pro vaše aktivní zapojení se. Můžete si zvědomit myšlenkové vzorce, nezdravá přesvědčení atd., ale hlavně si uvědomit svoji dokonalost a božskou podstatu. Předám vám pár jednoduchých tipů jak na to. 🙂

Pro tuto masáž používám kokosový olej - krásně vyživuje pokožku a poskytuje pro masáž tzv. pomalý tah. S přecitlivělostí na něj jsem se zatím nesetkala. Má antibakteriální účinky a pří-jemně voní.

Cena masáže 4 v 1 = 2500,-

Délka masáže 4 v 1 je 1,5 hod., zahrnuje harmonizaci, masáž, integraci a sdílení (konzultaci).

Masáž je vždy jedinečná, přesně vám na míru.

Jaké jsou mé masáže?

Moje masáže se průběhu let vyvinuly ve zcela jedinečnou komplexní službu, kterou je opečováno fyzické tělo, duše i mysl. Objevila jsem harmonizační sílu "svého" doteku, při kterém se může ulevit konkrétnímu místu i celému tělíčku. Hlavní přínos ovšem je v ochutnávce žité přítomnosti, ve spojení se se svou podstatou.

Masírování je pro mě plynutí na vlnce přítomnosti. Ruce samy přesně vědí, co mají dělat, nejdou aplikovat žádné naučené tahy, které by tam nepatřily, tělo se prohřívá přesně takovou intenzitou, jakou potřebuje. Svaly se pomalu uvolňují a stávají se prostupnými. Někdy to jde rychle, jindy pomaleji. Když se ruce zastaví, je to signál, že to dané místo potřebuje. V tu chvíli přicházejí informace z přítomnosti a děje se, co se dít má. Všichni jsme součástí jednoho celku. 🙂

Masáž je vždy jedinečná, intuitivní, přesně vám na míru.

 Je-li to třeba, objeví se informace, kterou právě potřebujete. Informace o tom, co tělíčko nebo mysl potřebuje, co neprospívá nebo co je třeba. Protože naše tělo dokonale kopíruje nastavení naší mysli, je závěrečné sdílení neoddělitelnou součástí.

Důležité je odložit očekávání a nechat věci dít se 🙂

Klasické sportovní masáže u mne nenajdete 🙂

Co je mým cílem?

Abyste se po skončení masáže cítili přímo božsky, a řekli si:

Kde masíruji?

Nejvíce se mi osvědčilo pohodlí vašeho domova. Ideální je, abyste po skončení masáže už nikam nemuseli a mohli jste si v klidu vychutnat její účinek, který určitou dobu dojíždí. Někdy je to pár hodin, jindy až pár dní. Prostor pro vás po masáži považuji za velmi důležitý. Pro navnímání svého vnitřního prostředí i pro dopřání tělíčku následnou integraci na energetické úrovni.

Reference

Masáže Blanky mi doporučila moje věrná kamarádka Kasha z Ráje:). Medové masáže Blanky nám velmi vychválila. Když Blanka vešla do místnosti a řekla nám, že to nebudou silové masáže ale harmonické a hodně intuitivní s napojením se na naše těla, něvěděly jsme s kamarádkami, co si pod tím představit. Každá, která postupně vycházela od Blanky z místnosti byla úplně jako v jiném světě.. jen říkaly, že její ruce hřejí jako dva rozpálené uhlíky, a ví kam sáhnout.. šla jsem jako těhotná poslední na masáž kokosovým olejem. Blanka mi vysvětlila, že med je dosti detoxikační a že v těhotenství se moc nedoporučuje. Pod rukama Blanky jsem zažila vše.. uvolnění, pocit blaha, něhy, péče a taky slz, Blanka umí odblokovat i emoce, měla jsem pocit, že mi při odblokování prochází rukama elektrický proud.. ty ruce fakt věděly kde přitlačit, kde jen hřát, kde pohladit...S Blankou jsme si povídaly, proc je to ztuhlé tam kde to ztuhlé je.. Je to víc než masérka.. je to člověk s otevřeným srdcem a tak užasnýma hřejivýma rukama. Bylo to neuvěřitelné ale tam kde mě táhl bok a místo mezi lopatkami - neustále bolelo ..a bolest je rázem fuč.. Můžu vřele doporučit.
Marta Kohoutová
Blančina masáž je velmi laskající. Vždy se po ní cítím jak v bavlnce vědomé přítomnosti, kdy vše plyne tak, jak má. Pokaždé pro mě měla i intuitivní poselství k mému aktuálnímu životnímu tématu tak, abych opět vplula do života s větší lehkostí. Jsem za ni velmi vděčná.
Eva VélePsycholožka a terapeutka, žena ve hře s vědomým bytím.

 Těším se na vás 🙂 

Můj tel: 739 88 40 18

Více o mně